تورهای داخلی

با تلاش تیم ایران رفتینگ و راهنمایان خارجی، طی سفرهای متعدد شناسایی بخشی از رودخانه هراز حد فاصل نارنجستان تا کارخانه کاله (4 کیلومتری آمل ) برای اجرای تورهای رفتینگ آماده شد. راه اندازی تورهای رفتینگ با همکاری انجمن رفتینگ، شرکت متخصصین طبیعت گردی و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت گرفت.
پس از شناسایی، برنامه های زیادی برای پاکسازی رودخانه و خارج کردن زباله های طبیعی نظیر شاخ و برگ درختان در مسیر و زباله های آلوده کننده آب مثل اشیا پلاسیتکی، لاستیک و ...انجام و آماده راه اندازی تورهای رفتینگ شد.
رودخانه هراز از میان جنگل های سر سبز عبور می کند و سوار بر قایق می توان مناظر زیبایی را تماشا کرد ولی نکته باید توجه داشت که رودخانه دارای پیچ های تند، عمق کم و شدت جریان زیاد است یعنی از نظر قایقرانی بسیار تکنیکی است و می بایست تنها توسط تیم حرفه ای با تجهیزات استاندارد رفتینگ و رعایت کامل استانداردهای ایمنی در رودخانه انجام شود و در غیر این صورت می تواند بسیار خطرناک باشد.
هم اکنون تورهای رفتینگ در روخانه هراز توسط شرکت متخصصین طبیعت گردی و با همکاری راهنمایان و مربی های خارجی و ایرانی در حال اجرا است و تا مهر ماه ادامه دارد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در تور رفتینگ رودخانه هراز با شماره 09100072800 - 09122542515 تماس بگیرید.